افزونه نیلا اتصال هلو به فروشگاه اینترنتی (ووکامرس)

در صورتی که شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید و از نرم افزار هلو استفاده می‌کنید، برای هماهنگ سازی بین فروشگاه اینترنتی (ووکامرس) و نرم افزار هلو می‌توانید از این امکان استفاده نمایید. افزونه اتصال به ووکامرس به شما کمک می‌کند بدون دانش برنامه‌نویسی، بین فروشگاه اینترنتی و نرم‌ افزار هلو ارتباط برقرار کنید و به‌سادگی از آن گزارش‌گیری نمایید. پیش نیاز : نسخه های متوسط به بالا

0
40,000,000 تومان

مفهوم بدهکار و بستانکار به زبان ساده

بدون امتیاز 0 رای
500,000 تومان

در این دوره قصد داریم به توضیح جامع بدهکار و بستانکار به زبان ساده بپردازیم. رشته حسابداری یکی از رشته های پرطرفدار و درآمدزا در جامعه امروزی می باشد که افراد زیادی رو به این رشته می آورند و سعی دارند تحت این رشته، فعالیت کنند، مفاهیم مختلفی در رشته حسابداری مطرح است که هر یک کارایی خاص خود را دارند، بدهکار و بستانکار نیز جزوء آن دسته از مفاهیمی می باشند که بسیار پرکاربرد هستند و بین حسابداران رایج می باشند.

کد تخفیف 100 درصدی

Aghamiri

3
500,000 تومان

نرم افزار هلو – نسخه حقوق و دستمزد کد ۷۴۰۹۴

در تمامی شرکتها و فروشگاه‌ها محاسبه و پرداخت حقوق و مزایا یکی از مهمترین و زمان‌گیر‌ترین محاسبات بخشهای مالی و اداری به شمار می‌آید. جهت تسهیل محاسبه و ارائه گزارشات مربوطه، نرم افزار حقوق و دستمزد پیشرفته را تولید نمودیم تا کمک شایانی به سرعت محاسبه آن نماید .

0
7,000,000 تومان

نرم افزار هلو تولیدی پیشرفته کد ۳۳

این نسخه جهت سهولت در عملکرد فروش، تولید و حسابداری واحدهای تولیدی با امکانات پیشرفته تری نسبت به سایر نسخه ها طراحی شده است. کلیه سطوح نرم افزار هلو از لحاظ سادگی کار در یک سطح قرار دارند ولی امکانات این نسخه کمک بسیاری در عملکرد سیستم حسابداری جهت گزارش و اصلاح سریع اسناد (مرور حسابها)، عملیات تولید فرموله و دریافت گزارشات دلخواه از عملکرد سیستم تولید، انبار مواد اولیه و محصولات خواهد نمود.

0
15,700,000 تومان

نرم افزار هلو تولیدی ساده کد ۳۱

این نرم افزار برای انجام عملیات حسابداری، تولید و فروش واحدهای تولیدی تهیه شده است. نسخه‌های تولیدی ساده برای انجام عملیات تولید واحدهای تولیدی کوچک و تک محصولی پیشنهاد می‌شود. نسخه های تولیدی نرم افزار هلو در سه سطح طراحی شده که کاملترین آن تولیدی پیشرفته کد ۳۳ می‌باشد. امکان استفاده از تولید فرموله و مرور حسابها از امکانات بارز نسخه تولیدی پیشرفته است.

0
6,100,000 تومان

نرم افزار هلو تولیدی شبکه کد ۳۵

این نسخه جهت سهولت در عملکرد فروش و حسابداری تولیدی ها در سطح پیشرفته طراحی شده است. این نسخه بطور پیش‌فرض دوکاربره می باشد که با پرداخت 10 درصد مبلغ نرم افزار به ازای هر کاربر می توانید به تعداد دلخواه به آن کاربر اضافه نمایید.

0
43,500,000 تومان

نرم افزار هلو تولیدی متوسط کد ۳۲

این نرم افزار برای انجام عملیات حسابداری ، تولید و فروش واحدهای تولیدی تهیه شده است . به نسخه متوسط امکانات بیشتری نسبت به سطح ساده اضافه شده که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است . نسخه های تولیدی در سه سطح طراحی شده که کاملترین آن تولیدی پیشرفته کد ۳۳ می باشد . امکان استفاده از تولید فرموله و مرور حسابها از امکانات بارز نسخه تولیدی پیشرفته است .

1
11,600,000 تومان

نرم افزار هلو جامع تحت شبکه کد ۴۴ (چهار کاربره)

این نسخه جهت سهولت در عملکرد فروش و حسابداری تمامی صنوف جهت دسترسی همزمان سرور و کلاینت‌ها به نرم افزار با سطوح دسترسی متفاوت می‌باشد. کلیه سطوح نرم افزار های هلو از لحاظ سادگی کار در یک رتبه می‌باشند ولی امکانات ویژه نسخه شبکه، کمک بسیاری در عملکرد سریعتر حسابداران در بخشهای مختلف جهت صدور فاکتور ها اسناد و دریافت گزارشات دلخواه مالی و مالیاتی خواهد نمود.

چندین امکان افزودنی کاربردی به ارزش ۵،۰۰۰،۰۰۰ تومان در این نسخه بصورت رایگان فعال می‌باشد که در نسخه های پایین‌تر برای افزودن هر یک از آنها آن باید مبلغی را پرداخت نمایید. لیست این امکانات پر کاربرد را می‌توانید در جدول مقایسه پایین صفحه مشاهده کنید.

0
99,900,000 تومان