نرم افزار هلو تولیدی متوسط کد ۳۲

نرم افزار هلو تولیدی متوسط کد ۳۲

این نرم افزار برای انجام عملیات حسابداری ، تولید و فروش واحدهای تولیدی تهیه شده است . به نسخه متوسط امکانات بیشتری نسبت به سطح ساده اضافه شده که در توضیحات محصول به آن اشاره شده است . نسخه های تولیدی در سه سطح طراحی شده که کاملترین آن تولیدی پیشرفته کد ۳۳ می باشد . امکان استفاده از تولید فرموله و مرور حسابها از امکانات بارز نسخه تولیدی پیشرفته است .

قیمت :

7,500,000 تومان

توضیحات

 • امکانات نرم افزار هلو نسخه تولیدی متوسط کد ۳۲

تعریف طرف حسابها : معرفی اشخاص در سطح معین یا تفضیلی و تعریف مشخصات کامل جهت صدور فاکتور ، معرفی انبار : امکان تعریف چندین انبار و طبقه بندی انبارها به گروه های اصلی و فرعی مانند مواد اولیه و محصولات، معرفی کالا : تعریف مشخصات کالا اعم از نام ، بارکد ، مدل و قیمت خرید و فروش ، معرفی حسابهای بانکی : جهت معرفی تمامی حسابهای بانکی جاری و پس انداز می توان از این منو استفاده کرد.

» عملیات حسابداری : تعریف حسابهای کل، معین و تفضیلی و امکان گروه بندی و تغییر ماهیت آنها در بخش سرفصلهای حسابداری یا کدینگ، صدور اسناد حسابداری بطور اتومانیک و دستی، حذف و اصلاح اسناد صادر شده، بستن حسابها ، بطور اتوماتیک، گزارش کامل از اسناد صادره بصورت عادی و انتخابی، امکان انتقال اسناد، اصلاح سند افتتاحیه، امکان درج بین اسناد، حذف گروهی اسناد و امکان چاپ کلی در فرمت دلخواه .


صدور فاکتور در نرم افزار هلو


» صدور انواع فاکتور: صدور انواع فاکتور : خرید و برگشت از خرید ،فروش و برگشت از فروش ،‌پیش فاکتور ، امانی ، ضایعات، ثبت عملیات دریافت و پرداخت تر کیبی: چک، نقد،‌ نسیه، تخفیف، خرج چک، اعمال تخفیفات متنوع بر روی فاکتورهای فروش: تفکیک تخفیف تسویه های نقد و نسیه، محاسبه درصد، تخفیف های مجزا جهت هر یک از طرف حسابها، امکان محاسبه مالیات ارزش افزوده، معرفی یک یا چند واسطه در هنگام صدور فاکتور، امکان جستجوی کالا در فاکتور ها توسط دستگاه بارکد خوان.

» عملیات تولید ساده : در فرایند تولید ساده برای انجام پروسه تولید می‌بایست ریز مواد اولیه مصرفی را برای تولید هر محصول وارد نمایید تا به میزان وارد شده از مواد اولیه کسر و در نهایت به محصول مورد نظر تبدیل و آماده برای فروش گردد . اما نکته اینحاست که در نسخه های ساده و متوسط برای انجام عملیات تولید هر محصول باید این عملیات دائم تکرار شود و برای کسب و کارهایی که تنوع محصول دارند این فرایند زمانبر بوده و پیشنهاد نمی‌گردد . اما برای عدم تکرار این روند چه باید کرد ؟

در نسخه تولیدی پیشرفته کد ۳۳ برای سهولت در در بخش تولید ، عدم تکرار فرایند معرفی فرمول تولید هر محصول و تخمین مواد اولیه موجود در انبار برای تولید هر محصول بخشی تحت عنوان تولید فرموله مطابق تصویر زیر طراحی شده است . در این بخش کافیست ریز مواد اولیه یک محصول را یکبار تعریف و ذخیره نمایید . در زمان صدور فاکتور فروش ، تولید هر محصول به تعداد فروش رفته بصورت خودکار انجام خواهد شد ( مواد اولیه به میزان تعداد فروش آن کالا کسر و محصول مورد نظر تولید و آماده برای فروش می گردد ) . در صورتی که اتوماتیک سازی فرایند تولید و در نهایت جلوگیری از خطاهای انسانی و مدیریت زمان برای شما اهمیت دارد از نسخه تولیدی پیشرفته کد ۳۳ استفاده نمایید .


» گزارشات تولیدی ساده کد ۳۲ :

 • گزارشات فروش : گزارش فروش روزانه به تفکیک اقلام و نوع کالا، صندوق، کارتخوان‌ها و میزان فروش نسیه .
 • گزارشات تولید : گزارش کاملی از محصولات تولید شده به ریز تاریخ و مواد اولیه دخیل در محصول به همراه کاردکس کالاها و مواد اولیه
 • گزارشات ستونی : قیمت خرید، قیمت فروش، تخفیف، سود هر کالا، هر فاکتور و هر طرف حساب .
 • گزارش طرف حسابها : معین اشخاص همراه با ریز کالاهای فاکتور، نحوه پرداخت و ریز چکها .
 • گزارش چکها : لیست چکهای دریافتی، پرداختی، وصول شده، خرج شده و برگشتی به تفکیک اشخاص .
 • گزارش انبار : لیست کامل موجودی کالاها ، کاردکس تعدادی هر کالا .
 • گزارشات آماری : گزارش فروش روزانه، ماهانه، محصولات پر‌فروش، کم‌فروش و حتی فروش نرفته .
 • انبار گردانی : در هر لحظه به صورت دستی یا توسط بارکد خوان می‌توانید کالاهای خود را شمارش، مغایرت‌گیری و گزارش بگیرید .
 • گزارش سود و زیان : سود و زیان عملکرد فروشگاه در حالتهای مختلف روزانه، ماهانه و سالانه، هر کالا ، هر فاکتور و هر طرف حسابها .
 • گزارشات مالیاتی : امکان تهاتر و اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده و گزارش معاملات فصلی ( در صورت نیاز به ارائه ) .

برای دوازدهمین سال پیاپی موفق به کسب تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان در صنعتی IT شده ایم. خیالتان راحت پس از خرید نرم افزار با یکسال پشتیبانی رایگان و آموزش نرم افزار هلو در کنار شما هستیم تا بتوانید با منوهای نرم افزار به سادگی هلو کار کنید.

« جدول مقایسه امکانات نسخه های تولیدی »

با انتخاب نسخه جامع می‌توانید از کلیه امکانات نرم افزار هلو مانند چند شرکته بصورت رایگان استفاده کنید !

امکان
ساده – کد ۳۱
متوسط – کد ۳۲
پیشرفته – کد ۳۳
جـامـع و شبـکـه
امکان معرفی فرمول تولید و تولید فرموله
امکان تخمین مواد اولیه قبل از تولید
امکان تولید چند مرحله ای
امکان تولید اتوماتیک با توجه به فرمول تولید
معرفی چند انبار و امکان حواله بین انبارها
نمایش کاردکس ریالی همراه با کاردکس تعدادی
چند شرکتی و امکان استفاده از ده بانک اطلاعاتی مختلف
مرور حسابها ( گزارشات و اصلاحات سریع )
طراحی فاکتور و گزارشات توسط کاربر
گزارشی از قیمت فروش فاکتورهای قبلی به همکاران
امکان راس گیری از چک ها و فاکتور ها
گزارش کالاهای فروش نرفته
گزارش فاکتورهای تسویه نشده هر مشتری بصورت مجزا
معرفی و گزارش عملکرد واسطه ها بطور مفصل
ایجاد سطح دسترس برای کاربران
فاکتور اشانتیون ( فروش کالا با صفر )
پرینت حواله خروج از انبار هنگام صدور فاکتور
محاسبه فی فروش بر مبنای درصد از خرید
گزارش عملکرد کالا طی دوره ( گزارش درخواستی مالیات )
خروجی گزارشات به اکسل و فایل متنی
امکان ارسال پیامکهای مختلف به مشتریان
خلاصه سازی گزارش اسناد ( سهولت در تحریر دفاتر قانونی )
مشاهده کد ۳۱ مشاهده کد ۳۲ مشاهده کد ۳۳ مشاهده کد ۴۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *