شیوه‌نامه حفظ حریم خصوصی داده​ های مشتریان

طهران حسابدار، با تاکید بر احترامی که برای حفظ حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند. تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.
برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های طهران حسابدار قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود. از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است.
آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است. بنابراین تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، طهران حسابدار، جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

اطلاعات مشتریان

مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. بدیهی است طهران حسابدار تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
علاوه بر این، طهران حسابدار ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه طهران حسابدار را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت طهران حسابدار تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در طهران حسابدار آن ها را در سایت طهران حسابدار وارد نموده اید. مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد طهران حسابدار ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…

تغییرات در این سیاست ها

طهران حسابدار حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن این سیاست نامه تغييرات ايجاد کند. اگرچه سعي می شود از طريق ايميل کليه کاربران از تغييرات مطلع شوند. ولي کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به اين متن، از تغييرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن، درخواست قطع سرويس خود را نمايند. یا از سایت طهران حسابدار خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غير اين صورت تمام پيامد هاي احتمالي آن بر عهده کاربران خواهد بود.

قوانین عمومی

اصول و رویه‏‌های طهران حسابدار مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز ملزم به رعایت قوانین مرتبط با شرایط کاربری است.

تیم و وبلاگ نویسی  طهران حسابدار تمام تلاش خود را به کار بسته است تا محتوایی اصیل و باکیفیت در اختیار مصرف کنندگان ارائه دهد. لازم به ذکر است طهران حسابدار تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

تمامی تصاویر محصولات موجود در وب سایت طهران حسابدار کاری از تیم عکس برداری این وب سایت است. لازم به یاد آوری است، با استفاده کنندگان غیر قانونی و بدون مجوز رسمی از مدیریت طهران حسابدار، مطابق با قوانین برخورد خواهد شد .

کپی برداری و استفاده از مطالب درج شده در سایت با ذکر منبع بلامانع است. در غیر اینصورت خلاف مقررات حق کپی رایت بوده و مطابق با قوانین برخورد خواهد شد.

کلیه محتویات سایت طهران حسابدار شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت طهران حسابدار تعلق دارد.